fbpx

Úspech vďaka STRUCTOGRAM-u

Aké by to bolo, keby si poznal lepšie svoje silné stránky, vedel ľahšie potlačiť tie slabšie a efektívnejšie komunikovať s ľuďmi v pracovnom aj súkromnom živote? Stáva sa ti, že sa s niekým nevieš dohodnúť? Chceš sa naučiť predchádzať zbytočným nedorozumeniam a robiť obchody ľahšie ako doteraz?

Vďaka Structogramu (licencovaný švajčiarsky produkt) zistíš aj to, ako sa správať v kritických a rozhodujúcich situáciách. Je to metóda, ktorá ti odhalí, ktorý z troch mozgov (červený, zelený, modrý) je u teba dominantný a ktorý je dominantný u ľudí, s ktorými prichádzaš do kontaktu, či už v práci, doma, offline, alebo online.

Nejde tu o naučené správanie, ale to, čo sa deje vo vnútri každého z nás. Tým, že spoznáš svoj Structogram a dokážeš identifikovať Structogram ľudí, s ktorými prichádzaš do kontaktu, zistíš, ako sa k ním správať tak, aby čo najlepšie prijali to, čo im potrebuješ zdeliť.

Dostaneš knihu, ktorá bude zároveň aj tvojim workbookom a sprievodcom, test s úlohami, na základe ktorého si vypracuješ terčík a rozdelenie mozgov. Zistíš, ktorý u teba prevláda, či modrý, červený, zelený. Potom pochopíš, prečo sa ľudia správajú, ako sa správajú a naučíš sa, ako s nimi čo najjednoduchšie vychádzať.

Najskôr musíš poznať seba, aby si sa naučil pracovať s inými.