fbpx

Kniha cieľov

Prvý krok k úspechu

 • Hľadáte inšpiráciu a motiváciu?
 • Potrebujete nový reštart či už v osobnom alebo pracovnom živote?
 • Potrebujete pomoc pri prekonávaní prekážok?
 • Potrebujete získať novú silu na zdolanie nových výziev?
 • Neviete sa rozhodnúť, krorým smerom sa v živote vybrať?
 • Hľadáte tú správnu cestu k úspechu?

Kniha cieľov je prvým krokom k správnemu nasmerovaniu na ceste za úspechom, k dosiahnutiu vašich snov a cieľov.

19,80 €

KNIHA CIEĽOV

Kniha cieľov sa stáva prvým krokom pri realizácii vašich snov. Nájdete v nej konkrétne návody, ako premeniť svoje sny na ciele a dokázať ich realizovať.

Už ako malé deti sme mali veľké sny, plány a ciele. Postupom času mnoho ľudí z nich upúšťa až nakoniec mnohí prestávajú snívať. A ak aj snívajú o lepšom živote, tak niekde vo svojom vnútri a hľadajú cestu, ako sa k svojim snom a cieľom dostať.

Kniha cieľov je modernou interaktívnou knihou, kde vďaka QR kódom, ktoré nájdete vo vybraných kapitolách, sa dostanete k ďalšiemu ekluzívnemu (zaujímavému) obsahu, viedám a doplňujúcim materiálom.

Nájdete tam 30 dvojstrán, kde si budete môcť nalepiť obrázok svojho cieľa, určiť si k nemu cestu a po jeho realizácii si nalepiť fotku reálne dosiahnutého cieľa. To vám dodá motiváciu, sebavedomie a dokáže vás to posilniť pri napĺňaní vašich ďalších cieľov a snov.

V Knihe cieľov sa dozviete

 • Ako nájsť tú svoju cestu k naplneniu svojich cieľov
 • Prečo niektorí ľudia svoje ciele dosiahnu a iní to nedokážu
 • Prečo myslieť vo veľkom a ako zdolávať aj tie náročnejšie prekážky v živote alebo v práci
 • V čom mi pomáha vizualizácia cieľov
 • V čom spočíva tajomstvo vnútornej sily
 • Ako si vytvoriť svoju Knihu cieľov

Marián Biesik

Všetci máme sny, ja nie som výnimka. Možno o nich hovoríte, možno len tajne dúfate, že sa splnia. Takmer tri desaťročia skúseností s biznis stratégiou a koučingom ľudí ma presvedčili, že ak máte dostatočne veľký cieľ a motiváciu, neexistuje žiadna prekážka, ktorá by vás odrazila. 

 

Do Knihy cieľov som spísal rokmi overené princípy, ktoré fungujú bez ohľadu na to, či ste manažérka v hlavnom meste, študent v okresnom meste, alebo stolár z obce. Je jedno kto ste a odkiaľ pochádzate. Záleží len na sile vašej túžby dosiahnuť to, o čom snívate. 

Roky som čítala motivačné citáty a vždy som si povedala, ÁNO, musím niečo spraviť so svojim životom, aby som bola spokojná. No nakoniec zostalo iba pri túžbe a každodenné povinnosti akosi prebili ten pocit, že môžem nielen snívať, ale že si môžem svoje sny aj splniť. Potom mi dala kamarátka prečítať malú nenápadnú knižku, niečo ako "učebnicu pre úspešných manažérov". Prečítala som ju na jeden nádych. Až strašidelné ako v nej je vlastne všetko to, čo mi roky behá hlavou, len som to nevedela zhrnúť a začať... človek aj zabudol, že mal sny... zrazu mi to pripadá jednoduché a reálne, že sa to dá, systematicky krok za krokom. Žiadne komplikované poučky a teória, jednoducho ľudskou rečou napísané ako sa tvoje sny môžu úplne ľahko stať realitou. A hlavne, že každý človek si dokáže splniť svoj sen, keď naozaj chce.
Lucia ScharbertováÚčtovníčka
Sám dobre viem, aké dôležité je pracovať so svojimi cieľmi, ak ich chcem naozaj dosiahnuť. Tiež viem, aké dôležité je mať ciele spísané a zvizualizované. A zároveň mať tie najlepšie stratégie, na ich dosiahnutie. Kniha cieľov spĺňa všetky kritériá. Našiel som v nej perfektné stratégie, priestor na spísanie si svojich cieľov a rovnako aj spísanie si detailov, ktoré sú tak dôležité. A skvelé je, že je to všetko na jednom mieste. Vrelo túto knihu odporúčam. U mňa sa stáva každodennou súčasťou môjho pracovného aj osobného života. Ďakujem.
Bernard KoprnaMentor a kouč
„Niet úspešných ľudí, ale sú ľudia ktorí robia veci inak“ a práve tento citát vystihuje prácu a obsah KNIHY CIEĽOV. Inšpirovala ma téma a vizualizácia zameraná na definíciu cieľa, ktorý nosíme v hlave, ale ťažko si ho vieme zadefinovať . Táto kniha prináša v čase prioritizáciu a vyhodnocovanie svojich cieľov a úspechov, ktoré nás vedia v živote posúvať ďalej. Ďakujem autorovi za tak skvelo spracovanú knihu a prajem veľa knižných pokračovaní 🙂
Danka BibkováKey account manager
Pravdou je čo povedal veľmi dávno Mark Twain: ,,Kto nevie kam ide sa nemůže čudovať, že príde niekde úplne inde." Práve v Knihe cieľov sú odpovede a tipy na tento citát. Marian ďakujem, že po dlhšom čase mi práve tvoja kniha pomohla zastaviť, inšpirovať, zamyslieť a vyladiť kurz.
Matúš TomáškaZakladateľ Café Milánek, Region Štefánik s.r.o.